Jaunākie FENIX materiāli

Jaunumi / 11.09.2023.
Jaunākie FENIX materiāli

Par FENIX

FENIX ir Arpa Industriale 2013. gadā izstrādāti materiāli interjera dizainam. Iedvesmojoties no Fēniksa leģendas un tā spējas bezgalīgi atjaunoties. Šie materiāli piedāvā inovatīvus risinājumus mēbelēm un interjera iekārtošanai. FENIX, galvenokārt, nodarbojas ar mēbeļu plātnes ražošanu. Nordeko jau vairāk kā 5 gadus piedāvā šos materiālus un nodrošina savus klientus ar izcilo Nano materiālu.

 Fenix pelēkas mēbeļu plātnes izmantotas interjerā

FENIX (Nano) materiāla ražošana un īpašības

FENIX izstrādājumi tiek veidoti no papīra (virs 60%) un termoreaktīviem sveķiem. Ražošanā tiek izmantota presēšana ar siltumu un spiedienu. Serde satur papīru ar termoreaktīviem sveķiem, un ārējā virsma ir apstrādāta ar akrila sveķiem, nostiprinot ar elektronu staru.

FENIX virsma ir matēta, necaurspīdīga un pretojas pirkstu nospiedumiem, un mikroskrāpējumi var tikt termiski novērsti. Kā arī materiālam ir zema gaismas atstarošanas spēja.

 Fenix  matēta materiāla paraugs, virsma

Kur izmanto FENIX materiālus?

Pateicoties savām unikālajām īpašībām, FENIX apvieno gan praktiskumu, gan vizuālo pievilcību, padarot tā virsmu ideāli piemērotu dažādām telpu noformējumiem. Tās tiek izmantotas mājokļu, biroju, tirdzniecības un viesmīlības nozares mēbelēs un telpu iekārtošanā. FENIX virsmas ir pieprasītas arī izstāžu noformējumā un industriālā izstrādājumu dizainā. Fen

 Galds ar matētu Felix virsmu

FENIX jaunā krāsu kolekcija

Iedvesmu FENIX radīšanai sniedz stāsti no dažādām pasaules malām, ir FENIX mūžīgās paletes iedvesmas avots. Virsmas ir piemērotas mēbelēm un iekšējai apdarei. Līdz ar to FENIX savā jaunajā krāsu kolekcijā ir iekļāvuši 6 jaunas krāsas: Rosso Namib0789, Viola Orissa0790, Giallo Evora0791, Blu Shaba0792, Grigio Aragona0793, Verde Kitami0794.

 FENIKS new colors

Aicinām ikvienu interesentu iepazīties ar šo unikālo materiālu. Nano Felix materiālus var atrast un iegādāties tieši mūsu mājaslapas FENIX plātnes sadaļā, kur mēs piedāvājam plašu klāstu un iespēju konsultēties ar mums par labāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Droši zvaniet mums un rakstiet uz e-pastu.

Lasi vēl