Par mums

 

NORDEKO ir uzņēmums, kura pamata darbības virziens ir mēbeļu materiālu un mēbeļu komponenšu piegādes mēbeļu ražošanas uzņēmumiem.

Galvenie produkcijas veidi, kurus piegādājam ir augstas kvalitātes akrila un polygloss dizaina plātnes, Vācijā ražoti virtuves mehānismi, iepriekš sagatavoti standarta mēbeļu korpusi, saliktas mēbeļu atvilknes un mēbeļu detaļas pēc noteiktiem izmēriem, kā arī jau pilnībā sakomplektētus virtuves skapīšus.

Uzņēmuma pamata darbības kritērijs ir savu klientu nodrošināšana ar labu sadarbību, laicīgām piegādēm un konkurētspējīgu materiāla iepirkuma cenu.

Mūsu sadarbības partneri ir kompānijas NIEMANN, FURNIPART, DECOSPAN, SORBES GROUP u.c.

Web lapā norādītie materiāli ir pieejami Latvijas noliktavā un tos var iegādāties katru darba dienu, iepriekš sūtot pieprasījumu uz info@nordeko.lv. Ja kādi materiāli jāpasūtu iepriekš, tad tas tiks norādīts web lapā.

Cenu līmenis vispārpieejams un konkurētspējīgs. Lielākiem apjomiem cenu piedāvājums tiek izstradāts atsevišķi, pēc cenu pieprasījuma saņemšanas.

Tāpat arī dosim iespēju klientiem veikt pasūtījumus tiem materiāliem, kuri šobrīd nav regulārajos krājumos. Piegādes pēc pasūtījuma tiks veiktas iepriekš saskaņojot piegādes laikus un izmaksas.

Pircēji tiks apgādāti arī ar bezmaksas paraugiem. Ja tādi ir nepieciešami lūdzu sūtīt pieprasījumu uz epastu info@nordeko.lv