Lejupielādes

MATARIĀLU CENU LAPAS UN KATALOGI

 

Lux Alvic Aktuālā informācija


          Intereses gadījumā sazinieties ar mūsu pārdevējiemkontakti

  

 • Lux Alvic `Just in time` informatīvs materiāls (Just in time norādīti dekori kas var tikt apstrādāti Spānijā ar Laser tehnoloģiju)

           

 

 

 • ALVIC jaunākais dizaina kolekcijas katalogs Jūsu rīcībā

  Mūsdienīgi risinājumi, atraktīvas krāsas, moderni koka un digitālie dizaini, tas viss Jūsu virtuvei, vannas istabai un mājas furnitūrai.

  Spied šeit, lai apskatītos katalogu tiešsaistē: Lux katalogs

  Intereses gadījumā sazinieties ar mūsu pārdevējiemkontakti

 

 • ALVIC 2016 | 17 - materiālu tehniskā informācija

  Šeit Jūs atradīsiet detalizētu tehnisko informāciju par augstākās kvalitātes dizaina plātnēm ar lakotu pārklājumu. Galvenie raksturlielumi ir izcila noturība pret mitrumu, skrāpējumiem, saules stariem un sadzīves ķīmiju. Materiālu kvalitātes salīdzinošos rādītājus var apskatīt - online.

 

Rodi Izlietnes


 

Vauth-Sagel aktuālā informācija


 

 

 

 

Furnipart aktuālā informācija


 

Pārbaudītas vērtības un jauni izaicinājumi - tā ir Dānijas uzņēmuma Furnipart un Nordeko sadarbības partnera viena no aktuālākajām rokturu kolekcijām pašlaik!

 

 • FURNIPART 2017. /2018. gada jaunākā rokturu kolekcija  “A touch of elegance” jau ir klāt!

Jaunajā FURNIPART piedāvājumā, dizaineri ir radījuši jaunas tendences rokturu pasaulē, apvienojot Skandināvijas praktisko stilu ar itāļu izsmalcināto gaumi un skaistumu. Rokturu dizains izstrādāts un pārdomāts līdz sīkai detaļai, lai Jūs varētu tos pielietot gan virtuvēs, gan vannas istabās, ofisos, kabinetos un pat  lauku mājas interjerā.

Šoreiz uz dekoriem tiek likts uzsvars funkcionalitātei, smalkām detaļām, bet tai pat laikā, akcentējot avangardisku pieskārienu!

Nāc un iepazīsties ar FURNIPART 2017. /2018. jaunumiem šeit:Touch of elegance

 

 • FURNIPART 2016 | 17 

          Vēlamies Jūs informēt, ka Dānijas kompānijai Furnipart, kas ražo mūsdienīgus un augstas kvalitātes rokturus  ir iznācis jaunais katalogs ar 2016./2017. gada kolekcijuKatalogā ir iekļauta kompānijas Furnipart visa pieejamā kolekcija, ieskaitot jauno dizainu, kas            izstrādāts ar Furnipart dizaina partneriem.

          Iepazīstieties, vērtējiet un iztēlojaties savu redzējumu kopā ar mums šajā jaunajā, rokturu dizainu pasaulē!

          Spied šeit, lai apskatītos katalogu tiešsaistē - online.

          Ja Jums ir interese par paraugiem ,vai vēlaties pasūtīt kādus rokturus, sazinieties ar mūsu pārdevējiem :kontakti

 

 • FURNIPART 2015 jaunā rokturu dizaina kolekcija. Absolūti perfekts dizaineru darbs, kurš atstās burvīgu ietekmi uz Jūsu mājas iekārtojuma stilu. Jaunās kolekcijas rokturi visfantastiskākajā veidā iederēsies materiālu savienojumā ar senatnīgo stilu, ar moderni arhitektonisko stilu, gan ar betona grīdām un eļotu ozolu padarot Jūsu interjeru par veselu līmeni augstāku. Furnipart rokturu dizaina koncepts vienmēr ir priekšā pārējiem, jo tas ir veidots balstoties uz viņu pašu dizaineru ilgos gados izstrādāto stilu, kurš veidojies sastrādājoties ar pasaules top dizaina mēbeļu ražotājiem. Katalogs PDF formātā.
          Fails pievienots 24.05.2015
 
 • FURNIPART 2014 - pilns rokturu katalogs lejupielādei. Atverot failu variet to saglabāt savā datorā. Ja Jums ir interese par kādu no izstrādājumiem, lūdzu piefiksējiet kodu, nosaukumu un sūtiet savu jautājumu mums uz epastu. Katalogs PDF formātā.

  Fails pievienots 18.01.2015
 

 

L&S-light


 

 

Vannas istabas katalogs, komplekti, sastāvdaļas


 

 

Nordeko Galda virsamas un Sienas paneļi


 

 

Cleaf aktuālā informācija


 

           Cleaf Sērijas Bukleti:

 

 

Niemann aktuālā informācija


 

 • Niemann Matēts akrils -  Tagad vel labāks.

           SR* (scrach resistant) - Skrāpējumu noturīgs

           AFP (Acrylux Mat Anti - Fingerprint) - Akrila pamatne ar matētu apdari. Uz plāksnēm ar AFP marķējumu tiek uzklāts pārklājums ar hidrofobu virsmu, kā dēļ šķidrumi "saplūst" vienā vietā, un virsma ir izturīgāka pret "pirkstu nospiedumiem". AFP apdari ir vieglāk             tīrīt nekā tirgū pieejamos konkurējošos matētos materiālus.

 • Ar ko un kā tīrīt Pianovo Matētu materālu un Kristall ?

           Video :Pianovo Clean

           Pdf :Pdf

 

 • NIEMANN 2017-2018 dizaina kolekcijas katalogs

          Dizaina kolekcijas katalogs no kompānijas Niemann :Niemann design

          Iedvesmojoties no  dabas veidotām kontūrām un veidojumiem, apskati arī jauno materiāla produkciju ar nosaukumu Idea un Ares, kas pieejams no dažāda veida tekstūras, formām un līnijām.

          Intereses gadījumā sazinieties ar mūsu pārdevējiem :kontakti

 

 • NIEMANN 2015 jaunā akrila plātņu kolekcija. Pieejami pilnīgi jauni 4. budžeta klases akrila dekori priekš lieliem ražošanas projektiem un 1. speciāls, pavisam balts akrila dekors standarta akrila kolekcijā. Visi dekori pieejami regulārajos noliktavas krājumos. Cenu lapa PDF formātā.
          Fails pievienots 01.06.2015

 

 • NIEMANN akrila fasādes standarta izmēros no noliktavas. Dekors Polārbalts 1982 Z. Cenu lapu PDF formātā var ielādēt spiežot uz aktīvo saiti.
          Fails pievienots 23.03.2015.

 

          Fails pievienots 18.01.2015.