Jauna Furnipart VONSILD Rokturu Kolekcija

Jaunumi / 17.10.2023.
Jauna Furnipart VONSILD Rokturu Kolekcija

Furnipart izveidojis jaunu VONSILD rokturu kolekciju. VONSILD rokturi ir vairāk nekā vienkārši mēbeļu aksesuāri. Tiem ir izstrādāts dizains un  pievienos jūsu mēbelēm funkcionālu akcentu!

Kolekcijā spilgti izceltas īstā koka nianses, tā tekstūras, unikālie raksti un dabas iezīmes - tieši šie aspekti padara katru VONSILD rokturi unikālu. Šajā rakstā apskatīsim dažus no kolekcijas rokturiem:

ARCHIVE

Dizains radīts uz izstiepta profila, ar izliektām malām galos, kas piedāvā interesantu dizainu un ērtu satverienu. Koks un ēnas var atgādināt par 1950. gadu dizainu. Archive apvieno lielas, maigas līknes ar vienkāršu Skandināvu stila pieeju.

archive furnipart rokturi no koka uz balta fona.

RECTA

Recta ir piemērs tradicionālai meistarībai. Tā raksturīgie iegriezumi metālā atgādina par senākiem laikiem un klasiskām funkcionāliem mēbeļu rokturiem. Šī montāžas metode pilda ne tikai par praktisku funkciju, bet arī rokturi padara estētisku.

SHELTER

"SHELTER" ir eleganta profila rokturis ar izteiksmīgu soli augšējā daļā. Tā dizains ir rūpīgi izstrādāts ar asām malām un slīpētām virsmām, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo funkcionalitāti

shelter furnipart rokturis pie atvilknes

UNTREATED OAK

Neapstrādātā virsma sniedz iespēju individuālai pielāgošanai, pievienojot eļļu, laku vai krāsu. Tas rada unikālu mēbeļu gabalu, kas patiešām izceļas.

ANTE

Tā izteiksmīgā izliektā priekšpuse piešķir smalku eleganci. Profila smalkās kontūras piešķir rokturim raksturu un dziļumu, padarot to par skaistu pievienojumu jūsu mēbelēm.

Ante Vonsild koka rokturis pie gaiši pelēka skapīšu.

DUONA

Nozīmē "tilts". Duona iedvesmojas no ikoniskā 70. gadu desmitgada. Rokturim ir virsmas apstrāde, kas piešķir tam smalkāku profilu un pievieno raksturu tā dizainam.

GRAPE

Ar tā taures iedvesmotā dizaina dēļ, Grape piedāvā cietu un ērtu rokturi, padarot to viegli atvērt un aizvērt jūsu mēbeles vai skapjus.

grape koka rokturi dažādās krāsās

JAPAN

Japan smēlās dizaina atsauces no klasiskās japāņu arhitektūras. Rokturis ir samazināts līdz tā tīrai būtībai - nav nekādu rotājumu, tikai vienkārš dizains un precizitāte.

Furnipart rokturus, kā arī daudzus citus, varat iegādāties Nordeko mājaslapā sadaļā "mēbeļu rokturi ". Izvēlieties tieši to, kas jūsu mēbelēm piešķirs īpašu izceļšanos un funkcionalitāti. 

Lasi vēl