Furnipart MANOR/ INOX kolekcija

Jaunumi / 19.09.2023.
Furnipart MANOR/ INOX kolekcija

 

Furnipart ražo visplašāko klāstu ar rokturiem, gan priekš virtuves mēbelēm, gan skapjiem, gan atvilknēm. Viņi projektē un ražo rokturus kopš 1977. gada, un visos savos projektos sadarbojas ar starptautiski atzītiem dizaineriem, lai izstrādātu jaunas kolekcijas. 

Jaunā Kolekcija

Nesen Furnipart izlaida savu jaunāko rokturu kolekciju ar nosaukumu: MANOR/ INOX. Šajā rakstā apskatīsim šo kolekciju un ko tā var piedāvāt!

Kolekcija tiek piedāvāta četrās dažādās apdares: melna, zelta, antīka misiņa un inox tonī. Katrs no šiem toņiem piedāvā unikālu pievienoto vērtību interjera dizainam, tomēr visiem piemīt smalka un izsmalcināta estētika.

Ar Manor rokturiem varat piešķirt industriālai virtuvei mājīgumu, piedot lauku virtuvei elegantāku izskatu vai radīt pilnīgi atšķirīgu atmosfēru.

                  Manor zelta rokturis demonstrēts uz melnas fasādes skapīša.     Skapīši ar melnām, matētām fasādēm un zelta rokturiem. 

Manor Back

Dimanta raksts uz šīm pogām un rokturiem nosaka toni stāstījumam, kas stingri balstīts uz siltumu un ekskluzivitāti.

                                 Manor Back sudraba rokturis  demonstrēts uz gaišas fasādes.       Manor Back rokturis pie balta skapja atvilknēm.

 

Manor T.

Katrai pogai un rokturim ir raksturīga dimanta raksta virsma, kas nodrošina ne tikai labu satvērienu, bet arī ekskluzīvu izskatu, ko vairāk akcentē uzmanība detaļām gan uz pogām, gan rokturiem.

                                  Manor T sudraba rokturis pie gaiši zaļas fasādes mēbeles.       Manor T zelta rokturis pie gaiši pelēka skapīša.

 

Manor Round.

Detaļas uz pogām un rokturiem rada atšķirību šajā dizainā no industriālā žanra, pozicionējot tos stāstā par kaut ko izsmalcinātāku— tieši to, ko iecerējis šī roktura kolekciju dizaineris Jakobs Kampers.

                                   Manor Round sudraba rokturis uz gaiši rozā fasādes.       Manor Round rokturis pie balta skapja atvilknes. 

Furnipart ar savu ilgstošo pieredzi un sadarbību ar starptautiski atzītiem dizaineriem ir nodrošinājuši augstu kvalitāti rokturu izstrādē un dizainā. MANOR/INOX  kolekcija ir spilgts apliecinājums viņu ekspertīzei un spējai radīt produktus, kas izceļas ar savu izskatu un funkcionalitāti. 

Lai iegūtu labāku priekšstatu par Furnipart MANOR/INOX kolekciju un citiem furnipart rokturiem, aicinām apskatīt, ko mūsu mājaslapa piedāvā no furnipart rokturiem.

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda palīdzība mēbeļu materiālu jautājumos, mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim.

Droši zvaniet mums un rakstiet uz e-pastu.

Lasi vēl