Jaunā Furnipart mēbeļu rokturu kolekcija

Jaunumi / 05.09.2023.
Jaunā Furnipart mēbeļu rokturu kolekcija

Par Furnipart

Furnipart ir Dānijas dizaina uzņēmums, taču viņu iespaidi un iedvesma sniedzas tālu pāri dāņu robežām. Viņu partnerattiecības ar gan dāņu, gan ārvalstu dizaineriem liecina par to, ka viņiem ir plašs redzējums un globāla pieeja.

Visiem, kas strādā ar furnipart, ir kopēja aizraušanās ar dizainu, sniedzot iespēju cilvēkiem veidot mājas, kas ir personiskas un skaistas. Kā arī kvalitāte ir ļoti nozīmīga. To mēbeļu rokturus raksturo augsta kvalitāte. Kvalitāte, ko var gan redzēt, gan sajust. Nekas nav atstāts nejaušības ziņā, kad runa ir par Furnipart rokturiem.

Kā arī Furnipart patīk strādāt ar jauniem dizaineriem. Furnipart nebaidās eksperimentēt, viņi veido tendences!

Furnipart koka kolekcijas rokturi baltiem skapjiem.

Wood collection/ Koka kolekcija

Wood ir jauna koka rokturu izlase. Furnipart ir būtiski, ka šo izstrādājumu koks nāk no ilgtspējīgiem mežsaimniecības avotiem un informē, ka visi šajā kolekcijā izmantotie koka elementi ir ar FSC sertifikātu.

Papildus tam, Furnipart ir pielikuši pūles, lai dizains atspoguļotu Dānijas cienījamo kokapstrādes tradīcijas - to var redzēt, tapu savienojumos JOIN rokturu dizainā.

Šajā rakstā apskatīsim Top rokturus no Furnipart jaunās koka kolekcijas!

 Glove

Cimds vislabākajā iespējamajā veidā apvieno materiālu un formu, kas nodrošina ērtu saķeri.


Galds ar skapi aizmugurē ar Furnipart melniem rokturiem.

Join

Šis koka rokturis veidots, iedvesmojoties no tradicionālā koka. Tā ir mūsdienu pieeja pazīstamam klasiskam sliedes rokturim no koka – tā apaļā forma nodrošina ērtu un praktisku saķeri un piešķir tam unikālu izskatu.

 

 Furnipart jaunās koka kolekcijas koka/ metāla rokturis

 

 

D veida rokturis

Šis D veida rokturis radies no kombinācijas- koks un metāls. Daļa, ko satverat, ir no koka, piešķirot siltumu un komfortu. Metāla detaļas piedod rokturim interesantu materiālu kombināciju.

Noslēgumā var teikt, ka Furnipart ar savu pieeju un izcilu kvalitāti ir viens no nozares vadošajiem uzņēmumiem. Jaunā Wood kolekcija nav izņēmums, nodrošinot to, ka koka rokturi atbilst standartiem gan dizainā, gan kvalitātē. Šie rokturi ne tikai pievieno akcentu jebkuram interjeram.

Furnipart rokturus Latvijā izmanto vadošās mebēļu ražosanas kompānijas, tādas kā:

https://skandinavuvirtuves.lv/

https://www.virtuves.lv/

https://www.alandeko.com

http://www.ansonamebelufabrika.lv/

http://sialama.lv/lv/

Un, ja vēlaties iegādāties Furnipart rokturus,  piedāvājam tos arī savā mājaslapā! Dodieties tur tagad, lai apskatītu plašu piedāvājumu un izvēlaties savam interjeram piemērotāko!

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda palīdzība mēbeļu materiālu jautājumos, mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim.

Droši zvaniet mums un rakstiet uz e-pastu.

Lasi vēl