Top jaunumi par ALVIC materiāliem

Jaunumi / 04.09.2023.
Top jaunumi par ALVIC materiāliem

Šogad mēs novērojam tendenci saistībā ar videi saudzīgiem, izturīgiem materiāliem, mājīgiem interjeriem. Prognozējam, ka mājokļos, it īpaši virtuvēs populārs būs gaišs un viegls noskaņojums, apvienojoties ar materiāliem kā koku, akmens un neparastiem krāsu toņiem.

Ko ALVIC piedāvā?

ALVIC 2023. gada dizainā izceļ piecas unikālas kolekcijas. Šīs kolekcijas izceļas ar to, ka tās var savstarpēji saskaņot. Piedāvājumā ir dažādi dizaina risinājumi. Sagaidīt var izteiksmīgus dizainus, kas atbalsta mūsdienīgus trendus, dabas tekstūras, kas veicinās pozitīvas sajūtas, kā arī kvalitatīvas apdares iespējas, izmantojot Luxe, Zénit un Syncron tehnoloģijas, kas piedāvā vairākas kombinācijas iespējas.

 Taisna virtuve ar ķieģeļu sarkanām fasādēm, baltu virsmu.

Spilgti toņi ir aktuālitāte

Šis gads mūs mudina uz drosmīgām izvēlēm un spilgtu toņu izmantošanu. ALVIC Avantgarde un Dynamic sērijas atspoguļo šo virzienu, iekļaujot krāsas kā Ice Lemon, Raso un Blue Fresco. Šie toņi ideāli piešķir  jebkurai telpai dinamiku un novatorismu. Papildus, ALVIC Syncron tehnoloģijas canaletto efekts piedāvā stilīgas un izcilas kombinēšanas iespējas.

 Virtuve ar glancētām spilgti zilām fasādēm, baltu virsmu

Akmens iekļaušana dizainā

Ne tikai krāsas un koks var uzlabot telpas vizuālo iespaidu, bet arī akmens iekļaušana var piešķirt telpai savu šarmu. Pievienojot smalku un modernu akmens akcentu, lai veicinātu eleganci telpā. ALVIC Stratos kolekcijā ietverta Nuvola sērija, kā arī dizaini- Sierra, Bernini un Siena, tie atspoguļo marmora finesi, un var būt lielisks iedvesmas avots.

 Gaiša virtuve ar salu, koka fasādēm, baltu akmens virsmu

Koka akcenti un iekļaušana modernā dizanā

Tiem, kas vēlas akcentu no dabas un organiska dizaina, koks ir īstā izvēle. ALVIC Atempo kolekcija atspoguļo koka klasikumu, piemēram, valriekstu eleganci un ozola neuzkrītošo skaistumu. Tikmēr, Velázquez un Picasso dizaini ir pieejami ar Zénit matēto laku supermatt, Luxe glancēto, spīdīgo laku vai ar Syncron teksturēto apdari, izceļ dabas akcentus un veicina mierīgu atmosfēru un ietver dabu jebkurā mēbeļu vai interjera izstrādājumā. ALVIC Minerva kolekcija parāda koka inovāciju ar septiņiem mūsdienīgiem un avangarda rakstu dizainiem. Toņi kā Vitamine, Ice Lemon un Blue Fresco radīti, lai atspoguļotu ābeļkoka grandiozitāti, un tie harmoniski saplūst ar metāla, pasteltoņu vai citiem mūsdienīgiem dizainiem, kas ideāli piemēroti gan virtuves durvīm, gan skapīšiem.

Telpa ar gaišu koka galdu un akcentu gar sienu un karija dzeltenu krāsu sienām

Tiem, kas meklē dabīgu un organisku akcentu interjerā, koks ir laba izvēle!  ALVIC Atempo sērija pārstāv koka tradicionālitāti un šarmu, atklājot valriekstu un ozola koku vizuālo pievilcību. Savukārt, Velázquez un Picasso stili, kas pieejami ar Zénit matētu laku, Luxe glancēto vai Syncron reljefa apdari, uzsvērti ar dabas akcentiem. Tie nodrošina harmonisku un dabisku noskaņu visdažādākajiem interjera un mēbeļu projektiem. ALVIC Minerva sērija demonstrē septiņus modernus un avantgarda dizainus. Krāsas: Vitamine, Ice Lemon un Blue Fresco ir izstrādātas, lai tās perfekti saderētu ar metāla, pasteltoņu un citiem aktuāliem dizaina risinājumiem, kas piemēroti gan virtuves durvīm, gan skapīšu apdarei.

Mūsdienu interjera tendencēs izceļas dabas materiālu izmantošana un videi draudzīgas pieejas. ALVIC kolekcijas atspoguļo šīs tendences, nodrošinot modernu dizainu un kvalitāti. Savukārt, mēs arī piedāvājam papildus Luxe plātnes klāstu, lai nodrošinātu klientiem vēl plašākas izvēles iespējas.

 

 

 

Lasi vēl