Niemann Polska mēbeļu plātnes

Jaunumi / 07.09.2023.
Niemann Polska mēbeļu plātnes

Par Niemann Polska

Friedrich Wilhelm Wilcke dibināja Niemann grupu 1832. gadā kā mēbeļu darbnīcu, un līdz 1970. gadiem tā attīstījās no ikdienišķu mēbeļu ražošanas līdz mēbeļu dēļu ražošanai. Iegūstot popularitāti ārpus Vācijas, zīmols ieguva atzinību tādās valstīs kā Kanāda, Indija, Krievija un Dienvidāfrika.

2009. gadā tika dibināts Niemann Polska, poļu-vācu uzņēmums, kļūstot par vadošo akrila plātņu ražotāju Polijā. Apkalpojot gan vietējo, gan kaimiņvalstu tirgus, piemēram, Lietuvu, Latviju un Krieviju.

Ko Niemann Polska var piedāvāt?

Niemann Polska piedāvā ne tikai akrila plātnes ar Hi gloss pārklājumu, bet arī strauju popularitāti guvušās matētās akrila plātnes. Tomēr, galvenokārt, uzņēmums pārdod mēbeļu plātnes no kurām tiek izgatavotas mēbeļu fasādes: virtuvēm, drēbju skapjiem, garderobēm, komodēm un daudzām citām mēbelēm, kas atrodamas katrā mājā vai birojā.

 Niemann polska koka mēbeļu plāksnes izmantotas skapī

Niemann Polska mēbeļu plātnes

Niemann ražotās plātnes izmanto vadošie mēbeļu ražotāji priekš ekskluzīvu mēbeļu ražošanas.

Uz šo brīdi Niemann Polska piedāvājumu klāstā ir vismaz 60 dažādu dekoru mēbeļu plātnes. Kā piemēram šajā bildē var apskatīt kā virtuvē izsktās ACRYLUX - Niemann Hi Gloss.

Kā mēbeļu nozares sadarbības partneri, Niemann pievēršas inovācijām, un ir pielāgojušies, seko mūsdienu tendencēm un nebeidzami meklē un piedāvā jaunus risinājumus.

 

Virtuve ar acrylux glancētām gaišām fasādēm 

Niemann plašais spīdīgo un matēto malu klāsts

Klienti var atrast plašu spīdīgu un matētu maliņu izvēli, kas ideāli saskan ar plākšņu virsmas krāsu un struktūru no visām kolekcijām. Maliņas, kas paredzētas spīdīgajām plāksnēm, ir izgatavotas no PP (polipropilēna), kas nodrošina tām gandrīz identiskas optiskās īpašības ar pašu plākšni. Niemann Polska arī piedāvā strukturētas maliņas pārstrādātām plāksnēm, kas ir koksnes krāsās.

Niemann plašais spīdīgo un matēto malu klāsts.

Hu-Gone

Niemann Polska ne tikai ražo mēbeļu komponentes, bet arī rūpējas par to kopšanu, piedāvājot tādus produktus kā Hu-Gone.

Hu-Gone ir inovatīvs tīrīšanas šķidrums, izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir paredzēts mēbeļu plāksnēm, akrilam, pleksiglasam, laminātiem, HPL, PVC, kompozītiem un epoksīdskābēm. Līdzeklis efektīvi noņem netīrumus, taukus un pirkstu nospiedumus, piemērots gan matētu, gan spīdīgu virsmu tīrīšanai, nodrošinot tīru rezultātu bez svītrām un skrāpējumiem.

Tīrīšanas līdzeklis Hu Gone dažādām virsmām

Viens no Niemann Polska galvenajiem mērķiem ir saglabāt produktu kvalitāti, kā arī ieviest jaunākās tehnoloģijas un dizaina risinājumus.

Niemann Polska jau ir ieguvis stabilu pozīciju mēbeļu ražošanas nozarē. Uzņēmums turpina ieguldīties savā attīstībā, cenšoties piedāvāt klientiem produktus, kas atbilst mūsdienīgām tendencēm. Tieši šo iemeslu dēļ sadarbojamies ar Niemann Polska. Ja jums ir interse iegādāties viņu mēbeļu plātnnes un citus produktus, tos var pasūtīt pie mums!

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda palīdzība mēbeļu materiālu jautājumos, mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim.

Droši zvaniet mums un rakstiet uz e-pastu.

 

 

 

 

Lasi vēl