BLUM produktu jaunumi

Jaunumi / 12.09.2023.
BLUM produktu jaunumi

Par Blum

Blum ražo pacelšanas, viru, izvelkamās un pocket sistēmas mēbelēm un nodrošina tām atbilstošus pakalpojumus un montāžas iekārtas. Blum piedāvā funkcionālus furnitūras risinājumus. Viņi ir plašs un pārdomāts izstrādājumu klāsts.

Blum paceļamie plaukti melnā virtuvē

Ko Blum var piedāvāt?

Pacelšanas mehānismus, Viru sistēmas, Atvilkņu sistēmas, Pocket sistēmas, Iekšējo sadalītāju sistēmas, Kustību tehnoloģijas, Korpusi un lietojuma iespējas, Montāžas iekārtas.

REVEGO salokāmo durvju sistēma

REVEGO

Blum jaunums - pocket durvju koncepti - piešķir daudzfunkcionalitāti telpām. REVEGO, ar pilnīgi integrētu tehnoloģiju, ļauj veidot atvērtas dzīvotnes un tos viegli aizvērt, kad nav vajadzības. Atkarībā no izvēles, durvis pilnībā ieslēpjas kabatā.

Iebūvēta Pocket tehnoloģija. REVEGO ir intuitīva lietošanā, bet tehniski izsmalcināta. Blum pastāv par tās lietošanas ērtumu un augsto kvalitāti. Komforts savā labākajā izpausmē!

Viegla plānošana. Standartizēti kabatas izmēri padara plānošanu vienkāršu. Ar REVEGO izvēlieties labāko dizainu jūsu telpai, ātri integrējot to mēbelēs.

Iekļaujot visu nepieciešamo. Visi būtiskie elementi ir jau iebūvēti kabatā, samazinot nepieciešamību pēc atsevišķas montāžas. Samontējiet korpusu savā vietā un nogādājiet klientam.

Paslēpiet mēbeles. Slēptas REVEGO fasādes pilnībā nosedz mēbeles, radot vienmērīgu izskatu. Atveriet vai aizveriet telpas zonu vienā pieskārienā.

Blum Revego kabatas konstrukcija

Un, ja vēlaties iegādāties Blum produktus,  piedāvājam tos iegādāties arī pie mums! Mums ir plašs piedāvājums, izvēlaties savam interjeram piemērotāko!

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda palīdzība mēbeļu materiālu jautājumos, mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim.

Droši zvaniet mums un rakstiet uz e-pastu.

 

Lasi vēl