Nordeko - sporta attīstībai!

Jaunumi / 17.12.2019.

Plaši zināms par pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību, ko sniedz sports. Sports lielai daļai ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, kas rūpējas gan par ķermeņa, gan prāta veselību, taču vēl svarīgākas sportiskās aktivitātes ir tieši jauniešiem, kuri ir mūsu nākotne!

Gadu gaitā vienmēr esam izrādījuši interesi par sportu un augsti vērtējam sportisku un veselīgu dzīvesveidu, kuru vienmēr esam arī atbalstījuši. Turpmāk arī mēs - Nordeko atbalstam jauniešu sportu un visu latviešu iecienīto sporta veidu - hokeju!

Nordeko vienmēr ir darbojies ar skatu uz nākotni, tāpēc atbalstam Latvijas hokeja talantīgākos audzēkņus! Atbalsts ir balstīts uz ilgtermiņa redzējumu, atbalstam mūsu spožos jauniešu talantus, kuri nākotnē var nest Latvijas vārdu pasaulē. Šis mūsu pieredzē ir kas jauns, taču ceram turpināt iesākto un nākotnē to piekopt kā ierastu tradīciju.

Mūsu atbalstītās hokeja komandas HS Rīga audzēņī jau ir pierādījuši sevi OHL (Optibet hokeja Līgā), kur jaunieši, spēlējot pret 8 pieaugušo komandām, kuru sastāvus papildina arī bijušie Latvijas vīriešu hokeja izlases spēlētāji, ir arī guvuši atzinību. Esam izvirzījuši mērķi atbalstīt jauniešus un ticam, ka komanda gūs augstus sasniegumus!

Ar lielāko prieku palīdzam, jūtam līdzi uzvarās un zaudējumos un atbalstam ceļā uz sasniegumiem un augstākiem rezultātiem. Vislielākie sasniegumi ir vēl tikai priekšā!

Lasi vēl