Jaunumi

Iedvesmojies - tekstūra Matrix

Iedvesmojies - tekstūra Matrix

Jaunumi / 22.02.2019.
Šī uzlabotā tekstūra ir sarežģītu pētniecības un izstrādes pasākumu rezultāts,vīzija, kas vērsta gan uz detaļām, gan uz tehnoloģiskiem risinājumiem.
Eleganci vai klasiku? - Izvēlies abus!

Eleganci vai klasiku? - Izvēlies abus!

Jaunumi / 06.11.2018.
Līdz ar jauna gadalaika iestāšanos, uzņēmums "Nordeko" papildina savu plašo dekoru klāstu ar pavisam jauniem un vēsiem toņiem, kurus izmantojot mēbeļu izveidē, piemēram, virtuves vai dzīvojamo telpu mēbelēm, akcentu varēsiet uzsvērt gan uz eleganci, gan klasiku!
Iepazīsties ar čuguna rokturiem

Iepazīsties ar čuguna rokturiem

Jaunumi / 04.10.2018.
Dānijas kompānija Furnipart sadarbojas gan ar jauniem, gan ar augsta līmeņa dizaineriem visā pasaulē, lai pētītu dažādu materiālu izmantošanu un iekļaušanu produktos, kas nu ir kļuvusi par uzņēmuma jaunu produktu ieviešanas stratēģiju.
Dabas iedvesmots!

Dabas iedvesmots!

Jaunumi / 30.09.2018.
Nordeko aicina ieskatīties jaunajā dekoru kolekcijā no dabas iedvesmotiem materiāliem - aukstā un siltā akmens toņu gammas.
Kvalitatīvas un modernas izlietnes -  ienāc, apskaties, izvēlies!

Kvalitatīvas un modernas izlietnes - ienāc, apskaties, izvēlies!

Jaunumi / 08.06.2018.
Nordeko paplašina sadaļas „Furnitūra” un „Virtuves izlietnes” ar jaunām, augstas kvalitātes izlietnēm un to piederumiem. Sortiments tiek paplašināts ar izlietnēm no akmens masas, granīta un kvarca materiāla ar dažāda veida izmēriem un standarta iespējām tās izvietot uz darba virsmas, kā arī iebūvējot tās virsmā.
Virtuves iekārtu nianses, kas Jūs uzrunās!

Virtuves iekārtu nianses, kas Jūs uzrunās!

Jaunumi / 18.05.2018.
Ko Jūs sagaidāt no savas jaunās virtuves? Protams - kvalitāti, elegantu un modernu dizainu, kā arī ērtu un drošu tās funkcionalitāti. Tādēļ ievērojot šo trīs pamatprincipus, Nordeko paplašina savu sortimentu ar jaunu produkciju no Vācijas uzņēmuma VAUTH-SAGEL – augstas kvalitātes mehāniskajiem plauktiem jeb virtuves organizatoriem, atkritumu groziem un to mehānismiem, kas nodrošinās Jūsu konkrēto lietu uzglabāšanu Jums visparocīgākajā vietā.
"Atklāj stāstu"

"Atklāj stāstu"

Jaunumi / 28.03.2018.
Mēs visi vēlamies atrasties tādā vidē un ap tādām lietām, kas sniedz mums prieku, neatkarīgi no tā, vai tā ir mīļotā krāsa vai skapis un kumode, šīs lietas pastāsta par mums daudz ko, par savu iekšējo būtību un par to, kas mēs esam un ko jūtam.
Idea materiāls – metāls, tērauds un rievotas formas – tas ir jāredz!

Idea materiāls – metāls, tērauds un rievotas formas – tas ir jāredz!

Jaunumi / 21.03.2018.
Gluži kā tikko radušos ideju par kaut ko jaunu un skaistu vārdos aprakstīt ir grūti, tā pat ir ar šo jauno, sarežģīti veidoto materiāla kolekciju Idea, kuras virziens ir parādīt ne tikai metāla un tērauda kopējo spēku, bet arī tā stilu un unikalitāti, kas izceļas ar augtas kvalitātes formas reljefu un iespaidīgu izskatu.