VAUTH SAGEL grozu risinājumi

Jaunumi / 06.09.2023.
VAUTH SAGEL grozu risinājumi

 

Par VAUTH SAGEL

Vauth Sagel attīsta, ražo un pārdod individuālus risinājumus un modulāras sistēmas, kas atvieglo ikdienu. Tie ir glabāšanas risinājumi, kas padara darbošanos virtuvē ērtāku. Vauth Sagel apkalpo savus klientus visā pasaulē ar inovatūvām idejām par to produktu dizainu un funkcijām.

Ko VAUTH SAGEL piedāvā?

VAUTH SAGEL ražo uzglabāšanas risinājumus ar estētisku dizainu, lai būtu ērts risinājums virtuves priekšmetu uzglabāšanai. Šie risinājumi darbojas kā moduļu sistēma. Visi mehānismi darbojas klusi, tiem ir pārdomāta uzstādīšana un tiem ir neapšaubāmi laba kvalitāte.

 

 Virtuves stūra mehānisms- izvelkams

PLANERO

Planero nodrošina, ka kvalitatīvs virtuves dizains nemanāmi turpinās arī iekšpusē. Šī ir uzglabāšanas produktu līnija ar vienkāršu, noapaļotu dizainu. Slēgts uzglabāšanas plaukts ar elegantu metāla malu un blīvējuma sloksnei visā garumā.

 

Virtuves izvelkamais mehānisms Sagel

SCALEA

Šī groza versija uzlabo jebkuru skapja interjeru ar metāla stieplēm nožogotu sāni. Groza sistēma nodrošina optimālu bāzi visam, kas tiek izmantots ikdienā, drošai uzglabāšanai. Kā arī stieplēm nožogotais sānis ir izturīgs un piemērots ikdienas lietošanai.

 Virtuves stūra mehānisms Sagel

 

SAPHIR

SAPHIR smalkais tīkla vadiem izstrādātais plaukts piedāvā stabilitāti, kas viegli tiks galā ar jebkāda veida slodzi. Šis tīkla vadiem izstrādātais virtuves grozs nodrošina arī gaisa cirkulāciju.

Virtuves izvelkamais mehānisms Saphir

Vauth Sagel ir uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus un augstas kvalitātes uzglabāšanas risinājumus, kas atbilst jebkura klienta vēlmēm.

Produkti, piemēram, Planero, Scalea un Saphir, ne tikai ir estētiski pievilcīgi, bet arī funkcionāli, piedāvājot optimālas izmantošanas iespējas un izturību. Šie virtuves grozu mehānismi ir ideāls risinājums priekš stūra virtuvēm!

NORDEKO ar prieku, jau 10 gadus pārstāv šo lielisko kompāniju! Un, ja vēlaties pievienot savai virtuvei šāda tipa grozus, ko piedāvā Vauth Sagel, visu var iegādāties ērti pie mums.

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda palīdzība mēbeļu materiālu jautājumos, mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim.

Droši zvaniet mums un rakstiet uz e-pastu.

 

 

 

 

Lasi vēl