ALVIC Collection 2022

Jaunumi / 31.03.2022.

IEPAZĪSTINĀM AR ALVIC JAUNUMIEM 2022. GADAM.

Catalogue in PDF

Trend book 2022

 

Trīs jaunas kolekcijas: Pigments, Croma un Cross Metal, kas izstrādātas, lai iedvesmotu un radītu unikālas telpas, kas ir mūsu ALVIC komandas veiktās interjera dizaina tendenču analīzes rezultāts šim gadam.

Video par produktu : ALVIC presents - Chrome Collection

 

KOLEKCIJA CHROMA

CROMA kolekcija radās, iedvesmojoties no dabas un bezgalīgiem toņiem, ko rada gaisma, kas atspoguļojas ainavās, augļos un saulrietos.

CHROMA SUNSET

Tverts saulrieta skaistums 

Mīklains dizains, kas atspoguļo saulrieta skaistumu. Debesu zilās krāsas kombinācija pēdējās saules gaismas stundās virs zemes. Šis drosmīgais un iedvesmojošais jaunais dizains paver radošās iespējas un ļauj lidot iztēlei

 

CHROMA BLUE

Jūras dziļi zilā krāsa

Sajūti jūras zilumu, tās dziļumu un saules atspulgu uz ūdens. Blue ir hromatiska bezgalīga un aizraujoša blūza spēle,    kas padara to dzīvu, tverot jūras kustību, veidojot gradientu dizainā.

CHROMA PEACH

Laika ritējums dabā

Persiks ir brūns tonis ar smalkiem sarkanīgiem toņiem, ko iedvesmojusi krāsu maiņa dabā laika gaitā. Unikāla hromatiska spēle, kas sastopama dabā un ko mēs pārnesam uz mūsu virsmām, ienesot telpās siltumu un enerģiju.

OAT HROMA

Auzu lauku miers

Auzas ir iedvesmotas no auzu laukiem savā klusumā un mierīgumā, panākot unikālu un izsmalcinātu tonalitāti. Auzas izsauc dabisko, ekoloģisko un ēterisko.

 

Pieejams sākot ar piecām loksnēm uz pasūtījuma ar matētu vai glancētu dekoru

 

 

PIGMENTU KOLEKCIJA

Piecas maņu krāsas, kuras iedvesmojuši zemē un dabā atrodamie pigmenti, lai jūs iegremdētu dabiskākā, ilgtspējīgākā pasaulē. Jaunā Pigments kolekcija attiecas uz krāsu izcelsmi un atklāj 2022. gada populārākos vienkrāsas toņus: izsmalcinātus toņus, lai radītu mierīgu, dabisku atmosfēru ar personību.

 

 

ALMAGRA

Sarkanā zeme, kurai ir vēsture

Almagra ir dabiska sarkanā okera šķirne, kas savu nosaukumu ieguvusi no termina, kas kopš 1278. gada tiek lietots spāņu arābu valodā “almágra”, lai aprakstītu sarkano zemes pigmentu. Spilgta un piezemēta krāsa, kas piešķir zemniecisku un ekoloģisku pieskārienu jebkurai telpai vai dekorēšanai.

 

TORTORA

Grims un mūžīga krāsa

Tortora izceļas kā iecienīts un populārs tonis projektiem interjera dekoratoru vidū, konkurējot ar klasiskākajām neitrālajām krāsām dekorācijā, piemēram, balto, pelēko un melno.

 

CAMEL 

krāsu harmonija

Kamieļa tonis pārved mūs uz dabas un zemes būtību. Sabalansēts un ļoti daudzpusīgs tonis, kas ienes papildu siltumu un harmoniju jebkurā telpā.

GINGER - Ingvers

Enerģijas un elegances saplūšana

Šis zeltaini brūnais, kas iedvesmots no ingvera pulvera, no kura tas ieguvis savu nosaukumu, jebkurā telpā ienes tādu pašu enerģiju kā augs. Ingvers ir krāsa, kas telpai piešķir spēku un klātbūtni, kā arī rada vitalitātes un labklājības sajūtu vidē.

 

SAND - Smiltis

Smalkums un neitrāla elegance vienā krāsā

ALVIC piedāvā unikālu bēšu krāsu ar savu spožumu. Ideāls bēšs, kas piešķir eleganci un siltumu un piedāvā alternatīvu baltajam kā mūžīgai krāsai.

 
 

Pieejams sākot ar piecām loksnēm uz pasūtījuma ar matētu dekoru

 

 
 

Kolekcija CROSS METAL

Cross Metal kolekcija izceļ vara un titāna metālisko efektu. Mūsu eksperti ir izvēlējušies apdari, kas atjauno saplēstu metālu, radot pārsteidzošu dizainu. Šīs jaunās virsmas cenšas radīt unikālas sajūtas taustei un skatam, nodrošinot avangarda pieskārienu jebkurai telpai vai dekoratīvām mēbelēm. Tā teksturētā apdare ir atrodama abās pusēs, sniedzot dekoratoriem un dizaineriem vēl vairāk radošu iespēju.

 
 
 
 

Pieejams sākot ar piecām loksnēm uz pasūtījuma ar Syncron teksturētu dekoru

 

Lasi vēl