Augstas klases materiāli kvalitatīvām mēbelēm

Jaunumi / 12.08.2019.

Jau kopš “Nordeko” pastāvēšanas sākuma mūs motivē piedāvāt mūsu klientiem modernākos, aktuālākos un kvalitatīvākos materiālu un furnitūras risinājumus. Daudzu gadu pieredzes un sadarbības rezultātā mūsu piedāvājumā pieejams plašs produkcijas klāsts no pasaulē atzītākajiem savas jomas speciālistiem, lai piedāvātu Jums tikai augstākās kvalitātes risinājumus. 

Mūsu ilggadējo sadarbības partneru vidū ir tādi pasaulē atzīti uzņēmumi kā Blum, NiemannFurnipart un Vauth-Sagel, kuru piedāvātā produkcija ir guvusi augstu atzinību arī mūsu pašu klientu vidū to neskaitāmo jauninājumu un inovatīvo risinājumu dēļ. 

Blum mūsu plašo piedāvājumu papildina ar augstākās kvalitātes mēbeļu furnitūru, kas ir pamats ikvienu mēbeļu funkcionalitātei un ilgai kalpošanai. Mūsu piedāvājumā pieejamas Blum atvilktņu sistēmas, paceļamie mehānismi, sadalītāju sistēmas, inovatīvas kustību tehnoloģijas un viru risinājumi, kas papildinās ikvienu mēbeļu projektu. Šo produktu kvalitāte slēpjas pārdomātā, praktiskā dizainā, plašā jaunu produktu izpētē un kvalitātes pārbaudēs, kas Blum padara par vadošajiem furnitūras ražotājiem pasaulē.

Niemann atziņu mēbeļu ražotāju un klientu vidū guvis, pateicoties to augstākās kvalitātes fasāžu materiāliem. Mūsu piedāvājumā pieejamas svaigākās Niemann materiālu kolekcijas, tostarp Pianovo Lack Metall, Supermatt PremiumKristall un citas. Šie materiāli pieejami neskaitāmās krāsu, tekstūru un dekoru variācijas, kas nodrošina, ka sev tīkamu risinājumu rast spēj ikviens.

Furnipart ir pasaules klases mēbeļu rokturu izgatavotājs no Dānijas, kas savu atziņu guvis, pateicoties neskaitāmiem inovatīviem dizaina rokturu risinājumiem. Furnipart rokturi apvieno jaunākās dizaina tendences, augstu kvalitāti un funkcionalitāti vienuviet, kas ir īpaši svarīgi, jo ar rokturiem ikdienas darbos nākas saskarties neskaitāmas reizes. Viena no uzņēmuma panākuma atslēgām ir nepārtraukta jaunu dizainu izstrāde, kas nodrošina, ka šie rokturi ir vienmēr aktuāli.

Vauth-Sagel mājokļus papildina ar to augstās kvalitātes izvelkamo grozu mehānismiem, ko arvien vairāk klientu izvēlas ieviest savos virtuves un citu mēbeļu risinājumos. Vauth-Sagel grozi izceļas ar to funkcionalitāti un pielāgošanos ikviena klienta vajadzībām, jo tos iespējams iegādāties vairākos izmēros un piemērot vairākām vajadzībām, sākot ar garšvielu un beidzot ar virtuves piederumu uzglabāšanu.

Šie ir vien pāris piemēri, ko piedāvā mūsu piedāvājumā esošie produkti, taču to kvalitāte viennozīmīgi runā pati par sevi, tāpēc pārliecinieties par to paši, papildinot savas mēbeles ar mūsu kvalitatīvajiem materiālu un furnitūras risinājumiem!

Intereses gadījumā sazinieties ar mūsu pārdevējiem!

 

Lasi vēl